Společnost Radek Flos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím
Jana Palacha 2783, 530 02 Pardubice
Telefon: 466 535 590, 774 879 089
Fax: 466 530 950
E-mail: info@podlahy-flos.cz

Korkové podlahy ColorCork

Korkové podlahy ColorCork se nabízejí v různých barvách jak ve variantě podlah pro celoplošné lepení tak i ve variantě plovoucích podlah se zámkovým spojem Corkloc. Všechny tyto podlahy mají sražené hrany. Výsledným dojmem podlahy ColorCork asociují keramiku, kámen, mramor apod. Jedná se o podlahy barvené bez ochranné povrchové vrstvy, a proto je NUTNÉ je po pokládce nalakovat.

KORKOVÉ PODLAHY COLORCORK PRO CELOPLOŠNÉ LEPENÍ

Korkové podlahy ColorCork pro celoplošné lepení jsou vhodné pro lepení na suché, rovné a pevné podklady zejména jako je beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky a anhydrytové potěry. Vyrábějí se v tloušťce 4 mm v několika typových variantách (Stockholm, Accent, Amazonas a Prezident) se širokou škálou barevných variací, které jsou u některých barev podtrženy perleťovým efektem.

KORKOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY COLORCORK

Korkové plovoucí podlahy Colorcork se zámkovým spojem Corkloc spojují přednosti korkových podlah s jednoduchou a rychlou pokládkou. Jsou vhodné pro instalaci na suché, rovné a pevné podklady zejména jako je beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky a anhydrytové potěry. Vyrábějí se v tloušťce 10,5 mm se sraženými hranami v nejoblíbenější typové variantě Stockholm se širokou škálou barevných variací včetně perleťového efektu.

facebook 1 FLOOR I ROBOT - autorizovaný prodejce