Společnost Radek Flos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím
Jana Palacha 2783, 530 02 Pardubice
Telefon: 466 535 590, 774 879 089
Fax: 466 530 950
E-mail: info@podlahy-flos.cz

Korkové podlahy pro celoplošné lepení

Korkové podlahy určené k celoplošnému lepení se vyznačují příjemným a nehlučným nášlapem. Vlastním přilepením získávají
vysokou kompaktnost a zvyšují kročejový komfort chůze. Jejich výhodou oproti plovoucím systémům je možnost přesného
zařezávání např. kolem dveřních rámů, trubek od topení, nábytku a možnost lepení ve velkých plochách bez dodržování dilatačních
spár. Jsou vhodné pro lepení na suché, rovné a pevné podklady zejména jako je beton, dřevovláknité a dřevotřískové
desky a anhydrytové potěry. Vyrábějí se převážně v tloušťkách 3,2 až 6 mm a v několika variantách povrchových úprav.

POVRCHOVÁ ÚPRAVA:
Od povrchové úpravy se odvíjí vlastnosti vybrané podlahy. Olejované podlahy mají nejpřirozenější vzhled a jsou nejteplejší.
Oproti tomu podlahy s vinylovou fólií se mohou pochlubit zátěží až 42, což je střední zátěž v průmyslových prostorách, ale
zároveň patří mezi nejchladnější korkové podlahy. Nejběžnější povrchová úprava je lakování. Každá povrchová úprava si žádá
správnou údržbu a včasnou renovaci, aby se zajistila dlouhá životnost těchto podlah.

BEZ POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Korkové podlahy bez povrchové úpravy se skládají z korkového aglomerátu a vrchní dekorativní korkové dýhy. Hlavní výhodou je dodatečná možnost volby konečného ochranného nátěru: laku, oleje, vosku či barvy (viz. Korkové podlahy ColorCork).

S POVRCHOVOU ÚPRAVOU LAK XTREME WRT

Korkové podlahy lakované mají z výroby finální povrchovou úpravu lakem Xtreme WRT. Tyto podlahy jsou vhodné do domácností až s vysokou zátěží (zátěž 23) a do komerčních prostor s nízkou zátěží (zátěž 31). Výrobce na ně poskytuje 15 let záruku na opotřebování povrchu při umístění v domácnostech a 5 let záruku na opotřebování povrchu při umístění v komerčních prostorách s nízkou zátěží.
Tyto korkové podlahy se skládají z korkového aglomerátu, vrchní dekorativní korkové dýhy a systému vrstev keramického laku WRT.

LAK XTREME WRT
Lak Xtreme WRT je založený na keramických sloučeninách přátelských k životnímu prostředí. Lak se skládá z drobných keramických částeček, které chrání podlahu proti oděru a poškrábání.

S POVRCHOVOU ÚPRAVOU VINYLOVÁ FÓLIE A LAK HPS

Tyto korkové podlahy jsou již z výroby opatřeny povrchovou vrstvou extrémně odolné vinylové fólie silné 0,5 mm a vrstva laku HPS. Tento typ korkových podlah je vhodný do domácností s vysokou zátěží (zátěž 23), do komerčních prostor s vysokou zátěží (zátěž 33) i do průmyslových prostor se střední zátěží (zátěž 42).
Výrobce u nich poskytuje 25 let záruku na opotřebování povrchu při umístění v domácnostech a 15 let záruku na opotřebování povrchu při umístění v komerčních prostorách.

facebook 1 FLOOR I ROBOT - autorizovaný prodejce