Společnost Radek Flos, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím
Jana Palacha 2783, 530 02 Pardubice
Telefon: 466 535 590, 774 879 089
Fax: 466 530 950
E-mail: info@podlahy-flos.cz

PVC, Vinyl

PVC v roli

Proč PVC v rolích: celoplošná krytina beze spár, jednoduchá a rychlá montáž, kterou zvládne i amatér, příjemný došlap díky měkčené konstrukci, možnost pokládky pouze volným rozkulením PVC bez lepení.

 

Nabízíme metrážové PVC v nejrůznějších dekorech od předních evropských výrobců(Tarkett, Forbo Novilon, Gerfloor, Beaulieu, Fatra a další) v šířích 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m, 5m.Vzory jsou dnes na takové úrovni, že je těžké rozpoznat co je originál a co pouze kopie.

 

PVC v roli PVC v roli PVC v roli PVC v roli

 

Vinylové dílce

Proč vinylové dílce: podlaha vydrží hrubší zacházení, dokonalá imitace dřeva a dlažby, variabilita pokládky, minimální prořez, snadná přeprava a montáž i ve velmi členitém interiéru.

V naší nabídce nechybí ani dnes velmi populární vinylové dílce. Jedná se zjednodušeně o tvrzené PVC nařezané na šablony jednotlivých prken či dlažby, které se celoplošně lepí k podkladu či pokládají volně jako plovoucí zámková podlaha. Díky nekonečné kombinovatelnosti se dá vytvořit jedinečný interiér. Vinylové dílce jsou velmi odolné vůči mechanickému opotřebení.

Zastupujeme výrobce a značky jako Fatra Thermofix, ObjectFlor Expona Domestic, ProjectFloor, M Floor, Desine Line - WINEO, Concept Line a další.
 

PVC v roli PVC v roli PVC v roli PVC v roli
facebook 1 FLOOR I ROBOT - autorizovaný prodejce